• Strona główna
 • Wygraj z rakiem!
 • Dieta surowa, która jest... smaczna!
 • Czy woda może być jedynym lekiem
 • Zdrowe odżywianie
 • Zdrowie w zasięgu myśli
 • Sposób badania
 • Czy woda może być jedynym lekiem

  Woda oczyszcza organizm i transportuje elementy odżywcze, a soki – odżywiają. Soki nie są wodą, lecz pożywieniem w jego najlepszej postaci. Soki zawierają do 95% najlepszej wody – czyli samej H2O. Woda musi być idealnie czysta, najlepiej mieć w składzie samo H2O, a minerały, witaminy i substancję odżywcze dostarczamy w soku z surowych warzyw i owoców lub w „twardym” pożywieniu.

  Proszę zapisać się na DARMOWY BIULETYN na strone głównej i zupełnie ZADARMO pobrac PEŁNĄ wersje tej książki w formacie PDF. Link do książki otrzymają Państwo drogą maiłową.

   Na samym początku chcę podkreślić, że idealnie czysta woda (np. z filtra osmotycznego) jest najlepszym rozpuszczalnikiem i transporterem (bo nie zawiera innych substancji chemicznych), dlatego jest idealnym środkiem dla oczyszczenia organizmu z toksyn i innych minerałów nieorganicznych. Woda idealnie czysta nie wyprowadza z organizmu elementów odżywczych i niezbędnych minerałów, które w organizmie są w związkach organicznych (mają długi łańcuch cząsteczkowy) lub są składowane wewnątrz żywych komórek. Wyprowadzane są tylko poboczne odpadki metaboliczne.

   Wyprowadzany jest również nadmiar minerałów nieorganicznych, które są wręcz szkodliwe dla naszego organizmu. Niedobór minerałów lub witamin musi być uzupełniony regularnym piciem surowych soków ze świeżych warzyw i owoców lub ich zjadaniem w całej postaci. Organizm ludzki sam określa, ile minerałów, witamin, substancji odżywczych jest dla niego niezbędnych. Naszym obowiązkiem jest dostarczenie odpowiedniej ilości tych substancji odżywczych z pożywieniem, żeby organizm nie włączył jakiegokolwiek programu oszczędnościowego, prowadzącego w skutku do powstania dysfunkcji organów lub choroby.

   Najbardziej szkodliwym dla naszego organizmu jest niedobór wody, w wyniku czego włącza się program oszczędnościowego rozprowadzenia wody po organizmie.
   
  Dlaczego napisaliśmy tę książkę? Ponieważ chcemy opisać kilka przykładów „nowoczesnych wynalazków chemicznych”, nazywanych wodą, które trują nasz organizm.
   
  Po - pierwsze: bardzo ważne przede wszystkim wyeliminować te „nowości” z naszego życia.
   
  Po – drugie: chcę wykazać, że właściwie tylko woda z filtra osmotycznego nadaje się do codziennego picia lub gotowania.
   
  Po-trzecie: trzeba zwiększyć ilość spożywanej wody.  

  Po - czwarte: chcę zmusić, podkreślam, zmusić Państwa do stosowania jednodniowej 24 lub 36 godzinnej głodówki na bardzo czystej wodzie, produkowanej za pomocą filtra osmotycznego lub destylarki. Musimy oczyszczać nasz organizm. 

  Po – piąte: wszystkie enzymy i pierwiastki w związkach organicznych są w surowych warzywach i owocach lub surowych sokach z nich. Należy żywić nasz organizm w sposób właściwy.