• Strona główna
 • W czym możemy pomóc?
 • O nas
 • Wiadomości
 • Formularz zamówienia
 • Porady dr Wiery
 • Wyłączenie Odpowiedzialności

  Stworzyłem Oko Zdrowia, aby pomagać osiągnąć sukces w profiłaktyce własnego zdrowia.
  Jednak chce podkreślić, że nie jestem lekarzem i nie zajmuje się leczeniem ludzi.
  Mam wykształcenie technyczne, mam stopień naukowy i piszę na podstawie wyłącznie naukowych badań lub po konsultacjach z fachowymi lekarzami, mającymi odpowiedni autorytet.
  Porady, których udzielam, powinny być szczególnie analizowane, konsultowane z lekarzami rodzinnymi lub innymi lekarzmi
  wiedług własnego schorzenia.

  Mimo że prezentuję praktyczne roziązania, to nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać z wszystkiego, co daję.
  Zawarte w serwisie Oko Zdrowia moje własne artykuły i artykuły gości zawsze zgdzają się z moją opinią i opinią właśnie są. Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z moją własną.

  Serwis Oko Zdrowia nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone rekłamy. Kupujący powinien być ostrożny
  odpowiadając na rekłame, bądź wysyłając pieniądze.
  Wprawdzie przykładam sporą wagę do tego, aby rekłamodawcy, które publikują tu swoje rekłamy byłi wiarygodni, ale nie mogę odpowiadać za ich czyny. Dane rekłamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
  Stworzyłem serwis medycyny alternatywnej aby pomóc Ci znaleźć drogę do własnego zdrowia.

  Chociaż dołożono wszelkich starań, by informacje na tej Stronie były jak najbardziej prawidłowe, firma DEANWERS Wiera Chmielewska nie ponosi odpowiedzialności za jej treść.

  Materiały mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni. Autor nie gwarantuje poprawności i kompletności materiałów ani wiarygodności rad, opinii, oświadczeń, rysunków lub innych informacji wyświetlanych na stronie lub rozpowszechnianych za jej pośrednictwem.

  Użytkownik akceptuje, że opieranie się na takich opiniach, radach, oświadczeniach, notatkach i rysunkach stanowi działanie na własne ryzyko. Treści przekazywane są w takiej formie, w jakiej są i w jakiej są dostępne.

  Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pomyłki, niedokładności, braki i inne błędy, niepunktualność lub nieautentyczność jakichkolwiek informacji zawartych na niniejszej stronie.

  Jeśli nie akceptujesz tych zasad - opuść ten serwis.

  Pozdrawiam

  Wiera Chmielewska